Služby

V naší psí škole využíváme pozitivní metody a přístupy respektující individualitu každého týmu. 


Naším cílem je prohloubení vzájemného vztahu psa a jeho majitele.


V naší nabídce najdete unikátní kurzy poslušnosti, které jsou připravené dle úrovně pokročilosti jednotlivých týmů. Probíhají od pondělí do pátku v odpoledních a večerních hodinách.

Lumpíci - absolventi si osvojí základy pro vzájemnou komunikaci. Pejsci reagují dobře na své jméno, znají běžné výcvikové pomůcky (obojek, kšíry, vodítko), ovládají začátky sebekontroly, klidu, přivolání a znají základní povely. Majitelé vědí, jak zaujmout a odměnit svého psa, ovládají základní povelovou techniku a práci s vodítkem na provozní úrovni.

Školáci - absolventi ovládají základní provozní poslušnost ve vnitřním i venkovním prostředí. Psi rozšíří svou zásobu povelů. Týmy se vzájemně naučí technikám manipulace pro běžné domácí dobrovolné ošetření. 

Mazáci - absolventi dobře ovládají práci s vodítkem, zvládají náročnější venkovní ruchy ve vzájemné souhře. Týmy si osvojí cviky pro rozšíření motivace z prostředí a opět rozšiřují repertoár povelů. Pes zvládá provozní ošetření i od jiné osoby (příprava na veterinární vyšetření).

Profíci - absolventi zvládají společné fungování ve vnitřním i venkovním prostředí, dobře reagují na změny. Majitelé umí situace nastavit tak, aby byl pes úspěšný. Společně ovládají široký repertoár cviků. Pes zvládá základní veterinární vyšetření.


Dále nabízíme možnosti individuálních lekcí, které jsou vhodné pro všechny, kterým nevyhovují skupinové lekce a nebo řeší problém, který vyžaduje mnohem intenzivnější a hlubší práci.

Pokud by vám ani jedna ze služeb nevyhovovala, pak se na nás můžete obrátit prostřednictvím konzultace online z pohodlí vašeho domova.