Služby

V naší psí škole využíváme pozitivní metody a přístupy respektující individualitu každého týmu. 


Naším cílem je prohloubení vzájemného vztahu psa a jeho majitele.


V naší nabídce najdete unikátní kurzy poslušnosti, které jsou připravené dle úrovně pokročilosti jednotlivých týmů. Probíhají od pondělí do pátku v odpoledních a večerních hodinách.

Lumpíci - absolventi si osvojí základy pro vzájemnou komunikaci. Pejsci reagují dobře na své jméno, znají běžné výcvikové pomůcky (obojek, kšíry, vodítko), ovládají začátky sebekontroly, klidu, přivolání a znají základní povely. Majitelé vědí, jak zaujmout a odměnit svého psa, ovládají základní povelovou techniku a práci s vodítkem na provozní úrovni.

Školáci - absolventi ovládají základní provozní poslušnost ve vnitřním i venkovním prostředí. Psi rozšíří svou zásobu povelů. Týmy se vzájemně naučí technikám manipulace pro běžné domácí dobrovolné ošetření. 

Mazáci - absolventi dobře ovládají práci s vodítkem, zvládají náročnější venkovní ruchy ve vzájemné souhře. Týmy si osvojí cviky pro rozšíření motivace z prostředí a opět rozšiřují repertoár povelů. Pes zvládá provozní ošetření i od jiné osoby (příprava na veterinární vyšetření).

Profíci - absolventi zvládají společné fungování ve vnitřním i venkovním prostředí, dobře reagují na změny. Majitelé umí situace nastavit tak, aby byl pes úspěšný. Společně ovládají široký repertoár cviků. Pes zvládá základní veterinární vyšetření.

I neustálé vzdělávání je cestou k lepšímu porozumění, a proto nabízíme nejrůznější semináře, na kterých můžete načerpat inspiraci pro řešení běžných situací, které byste rádi nastavili jinak pro lepší pohodlí a souznění vás a vašeho pejska.


Dále nabízíme možnosti individuálních lekcí, které jsou vhodné pro všechny, kterým nevyhovují skupinové lekce a nebo řeší problém, který vyžaduje mnohem intenzivnější a hlubší práci.

Pokud by vám ani jedna ze služeb nevyhovovala, pak se na nás můžete obrátit prostřednictvím konzultace online z pohodlí vašeho domova.


Tady ale rozhodně nekončíme. Věříme, že k obecné spokojenosti patří také péče o sebe sama. Proto nabízíme bezpečný prostor pro individuální i skupinovou psychoterapii. Pod odborným vedením nabízíme místo pro sdílení vašich vnitřních radostí i starostí. 

Služby

Semináře

Nabízíme širokou škálu nejrůznějších seminářů. Dozvíte se nové informace, které vás posunou k lepšímu společnému žití s vaším psem.

Přihlásit se můžete kliknutím zde.

Pro firmy

Stránku připravujeme...