Semináře

Semináře

Níže najdete výčet pravidelných seminářů HODNÉHO PSA. Kliknutím na konkrétní výběr se dostanete přímo do přihlašovacího formuláře. 

Silvestr domácího mazlíčka

Aneb jak dopřát svému zvířátku pohodový přechod do Nového roku

Silvestr. Pro některé z nás příjemná oslava konce roku, kterou trávíme se svými bližními (dvounohými i čtyřnohými). Pro některé z nás strastiplné období, kterého se naši mazlíčci bojí. Zvířata získala od přírody vysoce adaptivní schopnost jak reagovat na zvuky. Tuto výhodu však ztrácí, když žijí v lidské blízkosti. Rádi byste se dozvěděli více o tomto fenoménu a lépe rozpoznávali, jak se vaše zvířátko cítí? Získali zásobu informací, které vám pomůžou společně projít tímto obdobím v klidu a míru? Přijďte do HODNÉHO PSA.

Seminář má 120 minut, probíhá bez psů v naší učebně.

Pro přihlášení klikněte zde.

550 Kč

Hlavolamem k relaxaci

Jak naučit psa pořádně relaxovat? Zkuste to s námi prostřednictvím nejrůznějších hlavolamů. Naučíte se vytvořit a nabídnout hlavolam vašemu psovi na míru. Psi komunikují hlavně prostřednictvím svého těla, díky klidnému hraní se je naučíte lépe číst.

Seminář je praktický a proto se ho lze zúčastnit se svým psem. Seminář trvá 60 minut.

Pro přihlášení klikněte zde.

550 Kč

Domácí a veterinární ošetření

Chcete svého psa vyčesat? Nebo mu jen vyčistit uši? Znamená to vždy nějaký souboj a přemlouvání a nakonec ho prostě podržíte, abyste to oba měli za sebou? Lepší je psovi vysvětlit, že není čeho se bát a že může mít situaci pevně pod kontrolou. Pak už s vámi bude velmi ochotně spolupracovat. Seminář probíhá bez psů v učebně HODNÉHO PSA a trvá 120 minut.

Pro přihlášení klikněte zde.

550 Kč